Sprzątanie po pożarze Poznań

Sprzątanie po pożarze Poznań – jak zrobić to bezpiecznie?

Sprzątanie po pożarze Poznań – błyskawiczna reakcja od zgłoszenia. Wymaga doświadczenia, sprzętu i profesjonalnych środków. Dlatego nie powinna tym zajmować się przypadkowa osoba. Warto powierzyć to zadanie specjalistom. Nasza ekipa zadba o bezpieczne czyszczenie po pożarze.

Jedną z pierwszych czynności podczas sprzątania po pożarze jest czyszczenie sadzy. Pozbycie się czarnych plam jest wymagające i bardzo czasochłonne. Nasi technicy, korzystając z najlepszych środków skutecznie usuwają sadzę ze ścian, sufitu, podłogi oraz całego wyposażenia. Dzięki temu drobinki szkodliwych substancji nie unoszą się w powietrze. Pomieszczenie staje się czyste i bezpieczne. Czyszczenie sadzy pozwala również dokładnie oczyścić powierzchnię.

Sprzątanie po pożarze Poznań wymaga odpowiednich środków ochronnych. Specjalny kombinezon zapewnia bezpieczeństwo sprzątającemu. Dodatkowo stosujemy specjalne maseczki do ochrony dróg oddechowych. Dzięki temu nie jest narażony na podrażnienie dróg oddechowych i skóry. Sprzątając pogorzelisko dbamy o bezpieczeństwo każdego na miejscu pożaru. By całkowicie pozbyć się toksycznych związków dezynfekujemy pomieszczenie.

ZADZWOŃ

Sprzątanie po pożarach w Poznaniu – nie tylko sprzątanie pogorzeliska

Miejsce pożaru jest niebezpieczne przez dłuższy czas. Dlatego sprzątanie po pożarze dzielimy na dwa etapy. Pierwszym jest czyszczenie sadzy i uprzątnięcie pogorzeliska. Drugim jest także dezynfekcja i ozonowanie. To ważne aspekty robienia porządków po pożarze. Dzięki nim masz pewność, że powietrze zostało dokładnie oczyszczone.

Nasz zespół wykona sprzątanie po pożarze Poznań szybko i profesjonalnie. Wyczyścimy również sadzę i zdezynfekujemy pomieszczenie. By pogłębić jej efekt wykonamy ozonowanie. Pomieszczenie po pożarze stanie się znów czyste i bezpieczne. Nasi doradcy opowiedzą Ci również o procedurach w czasie sprzątania. Wyjaśnią na czym będą polegać poszczególne etapy czyszczenia. W naszym oddziale dowiesz się także:

  • jak wykonujemy nasze usługi,
  • zobaczysz także jaki sprzęt wykorzystujemy,
  • dowiesz się również w jaki sposób spisać protokół dla ubezpieczyciela.

Nie zwlekaj i odwiedź koniecznie nasz oddział w Poznaniu! Dowiesz się więcej o naszych usługach. Czekamy na Ciebie.

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Rawicz, Słupca, Szamotuły, Środa Wielkopolska, Śrem, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po pożarze Poznań

Sprzątanie po pożarach Rzeszówlokalizacja.

ZADZWOŃ !!