Sprzątanie po pożarze Białystok

Sprzątanie po pożarze Białystok

Sprzątanie po pożarze Białystok – profesjonalny sprzęt. Pożar to jeden z tych kataklizmów, które powodują wiele szkód. Często likwidacja większości z nich wymaga dużych pieniędzy. Po pożarze trzeba najpierw posprzątać i oszacować straty, a sprzątanie po pożarze Białystok nie jest łatwym zadaniem. Później trzeba przekazać odpowiednie dokumenty firmie ubezpieczeniowej. Trzeba również zaplanować generalny remont. Skąd wziąć na to przedsięwzięcie środki?

Sprzątanie po pożarach Białystok, a ubezpieczenie od pożaru

By mieć tzw. poduszkę finansową na wypadek pożaru warto ubezpieczyć dom od pożaru. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują także ubezpieczenie nie tylko domu czy mieszkania. Często ochrona obejmuje także budynki przynależne, jak garaż.

Środki z ubezpieczenia są najczęściej wypłacane po spisaniu specjalnego protokołu. Informacje, które się w nim znajdują to najczęściej szacunkowa wartość szkód. Jak spisać taki protokół w czasie sprzątania po pożarze?

Często spisaniem takiego raportu zajmują się osoby sprzątające pogorzelisko. W Białymstoku i okolicach to pracownicy naszej firmy. Są to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalną wiedzą. Wykonując czyszczenie po pożarze spisują specjalny raport. Później jest on przekazywany do ubezpieczyciela i zaczyna się proces wypłaty roszczenia.

ZADZWOŃ

Sprzątanie po pożarach – jak uprzątnąć pogorzelisko?

Gdy na miejscu pożaru nadal znajdują się niedopalone przedmioty trudno jest oszacować rozmiar zniszczeń. Dlatego ważne jest szybkie posprzątanie miejsca po pożarze. Poza tym takie miejsce jest niebezpieczne. Spalanie mieszaniny różnych substancji wydziela do powietrza toksyny. Dodatkowym zagrożeniem może być sadza, np. z chemikaliami. Tutaj istotne jest dokładne czyszczenie sadzy. Certyfikowane proszki i płyny do usuwania sadzy, których używają nasi pracownicy są bezpieczne i skuteczne.

Atesty i certyfikaty sprawiają, że chemia używana do sprzątania po pożarze jest bezpieczna i skuteczna, co umożliwia skuteczne posprzątanie. Chemia połączona ze sprzętem i wiedzą to największe atuty naszego zespołu. Wykonując sprzątanie po pożarze Białystok nasi pracownicy kierują się przede wszystkim bezpieczeństwem i skutecznością. Poza tym nasza ekipa to osoby, które swoją życzliwością wpierają klientów w pierwszych chwilach po pożarze.

Masz obawy przed wpuszczeniem obcych do domu? Nie chcesz, by ktoś „plątał się” po zgliszczach Twojego domu? Wolisz załatwić sprawę sam? Decydując się na usługi naszej firmy nie musisz się niczym martwić. Nasi eksperci o wszystkim Ci opowiedzą – wyjaśnią i rozwieją wszystkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej! Przeprowadzimy sprzątanie po pożarze Białystok szybko i skutecznie.

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze: Augustów, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po pożarze Białystok

Sprzątanie po pożarach Bydgoszczlokalizacja.

ZADZWOŃ !!