Sprzątanie po pożarze Kraków

Sprzątanie po pożarze Kraków – kiedy zacząć?

Sprzątanie po pożarze Kraków – zgodnie z procedurami. Do sprzątania po pożarze trzeba odpowiedniego sprzętu. Jest on dość kosztowny, dlatego lepiej zlecić porządki po pożarze zewnętrznej firmie. Nasza firma sprzątająca korzysta ze sprzętu najwyższej jakości. Sprzątanie po pożarze Kraków to od wielu lat nasza specjalność.

Sprzątając po pożarze warto użyć myjek ciśnieniowych i szczotek obrotowych. Nasza ekipa najczęściej korzysta z myjek w czasie czyszczenia sadzy. Sadza jako pył może osadzać się w różnych miejscach. Poza tym łatwo unosi się podczas ruchów powietrza. Dlatego może być wywiewana w zakamarki i kąty. Myjka ciśnieniowa pozwoli dokładnie wyczyścić z sadzy trudno dostępne miejsca.

Drugim sprzętem oddziału jest również szczotka obrotowa. Jest idealna do sprzątania podłóg po pożarze. Taka szczotka jest idealna do sprzątania większych powierzchni. Jej dodatkową zaletą jest także szybkość sprzątania. Sprawia to, że porządkowanie zgliszczy jest efektywniejsze.

ZADZWOŃ

Sprzątanie po pożarach w Krakowie

Czyszczenie sadzy jest pierwszym elementem sprzątania pogorzeliska. Wyczyszczenie czarnego pyłu daje możliwość dokładnego obejrzenia zgliszczy. Dzięki temu łatwiej zobaczyć, co da się odratować, a co nie. Pomaga to także lepiej spisać protokół dla zakładu ubezpieczeń.

Sprzątanie po pożarze Kraków to w dalszej kolejności wywiezienie nadpalonych rzeczy. Takie przedmioty trzeba w odpowiedni sposób zutylizować. Nasi technicy w trakcie porządkowania pogorzeliska pakują takie przedmioty, następnie je wywożą.

Ostatnie etapy czyszczenia po pożarze to dezynfekcja i ozonowanie. Dezynfekcja pozwala także dokładnie wyczyścić wnętrze. Środki dezynfekcyjne wnikają również w tkaniny dość głęboko. Oczyszczają je i sprawiają, że stają się bezpieczne na czas ponownego użytkowania.

Nasza ekipa jest jedną z najlepszych w stolicy. Sprzątają szybko i skutecznie, używając najlepszego sprzętu. Ozonują wnętrza tak, by były jak najbardziej bezpieczne. Ich działania przyspieszają bezpieczny powrót do ugaszonego mieszkania. Poza tym służą fachową wiedzą o specjalistycznym sprzątaniu. Napisz lub zadzwoń, a nasi eksperci opowiedzą Ci o naszych usługach!

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze: Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po pożarze Kraków

Sprzątanie po pożarach Lublinlokalizacja.

ZADZWOŃ !!