Sprzątanie po pożarze Katowice

Profesjonalne sprzątanie po pożarze Katowice

Sprzątanie po pożarze Katowice – kompleksowo i sprawnie. W Twoim domu zapaliła się instalacja elektryczna i nie wiesz co zrobić? Zastanawiasz się jak oczyścić przewody, nie uszkadzając ich? Nie wiesz, czy teren po pożarze jest już bezpieczny? Z pomocą przychodzą nasi specjaliści. Sprzątanie po pożarze Katowice to nasza specjalność od wielu lat.

Pożar instalacji elektrycznej jest niebezpieczny. Stwarza zagrożenie i może sprawić, ze zapłoną pozostałe części budynku. Rozprzestrzenienie się ognia może doprowadzić do spłonięcia całego mieszkania. By tak się nie stało, warto zadbać o sprzątanie po pożarze instalacji.

Profesjonalnym sprzątaniem po pożarach instalacji zajmuje się nasza firma. Doświadczeni technicy oraz profesjonalny sprzęt to nasze wyróżniki. Sprzątanie wykonują szybko i skutecznie. Dbają także o to, by nie uszkodzić przewodów.

ZADZWOŃ

Jak bezpiecznie posprzątać po pożarze?

Sprzątanie po pożarze to trudne zadanie. Trzeba zacząć je jak najszybciej. Najlepiej użyć profesjonalnego sprzętu oraz odpowiedniej chemii. Nasz zespół ma obie te rzeczy. Czyszczenie po pożarze wykonują szybko, sporządzając odpowiednią dokumentację.

Sprzątanie po pożarze Katowice to również czyszczenie sadzy. Używając odpowiednich środków chemicznych doprowadzają do „odklejania się” sadzy z podłogi. Dzięki temu lepiej widać czy przedmiot spłonął całkowicie, czy został tylko nadpalony. Poza tym uwidacznia pozostałe szkody powstałe podczas pożaru. Sprawia również, że szkodliwe związki są usunięte. Dodatkowo usunięcie czarnych plam daje możliwość dokładnego wyczyszczenia z pyłów i kurzu.

Sprzątanie po pożarach w Katowicach

Podczas sprzątania po pożarze warto zadbać także o zneutralizowanie zapachu spalenizny. Na to pozwala ozonowanie wnętrza pomieszczenia w którym się paliło oraz pozostałych pomieszczeń mieszkania czy domu. Rozpylony ozon oczyszcza powietrze i neutralizuje także nieprzyjemny zapach. Oprócz tego poprawi rezultaty dezynfekcji. To istotne, ponieważ umożliwia bezpieczne ponowne użytkowanie.

Przyjdź lub zadzwoń albo napisz do naszych doradców. Opowiedzą Ci o wszystkich naszych usługach i sporządzą wstępny kosztorys. Dodatkowo objaśnią cały proces sprzątania po pożarze. Opowiedzą także o ozonowaniu nie tylko po pożarach. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze: Bytom, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Chorzów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po pożarze Katowice

Sprzątanie po pożarach Kielcelokalizacja.

ZADZWOŃ !!