Sprzątanie po pożarze Gdańsk

Sprzątanie po pożarze Gdańsk – jak zacząć temat?

Sprzątanie po pożarze Gdańsk – duże doświadczenie zespołu. Porządki w miejscu pożaru są bardzo trudne. Warto oddać je w ręce specjalistów. Nasz zespół to doświadczeni technicy, którzy sprzątają po pożarze szybko i skutecznie. Dodatkowo oferujemy dezynfekcję i ozonowanie, czyli kompleksowe sprzątanie po pożarze Gdańsk.

Sprzątanie po pożarze Gdańsk warto zaplanować. Nasi pracownicy przyjeżdżają na miejsce zaraz po zgłoszeniu. Po wstępnym obejrzeniu miejsca zdarzenia, sporządzają również plan dalszych działań. Jedną z pierwszych czynności jest dekontaminacja. Polega na usunięciu uwolnionych podczas spalania toksyn. Kolejna czynność to także czyszczenie sadzy. Nasz zespół najpierw oczyszcza podłogi i ściany, a później meble.

ZADZWOŃ

Usuwanie szkód po pożarze w Gdańsku

Usuwanie śladów bytności ognia to także możliwość ocenienia, co da się uratować. Poza tym czyszczenie po pożarze pozwala stworzyć dokumentację dla zakładu ubezpieczeń. Nasi pracownicy, sprzątając dokładnie opisują także stan faktyczny spalonego wnętrza. Takie dokumenty ułatwiają uzyskanie środków z ubezpieczenia.

Dalsze sprzątanie po pożarze Gdańsk to utylizacja spalonych przedmiotów. Należy zadbać o to, by przeprowadzić ją w bezpieczny sposób. Nasza ekipa zabierze spalone lub nadpalone przedmioty i je wywiezie w odpowiednie miejsce.

Sprzątając po pożarze warto zadbać także o pozbycie się zapachu spalenizny. Pomaga w tym ozonowanie wnętrza. Pozwala również oczyścić powietrze z trujących związków. Pogłębia także efekt dezynfekcji, co sprawia, że wnętrze staje się bardzo czyste. Zapewnia również bezpieczny powrót po odbudowie.

Szukając firmy, która zajmie się czyszczeniem po pożarze odwiedź nasze biuro. Nasi eksperci opowiedzą Ci o naszych usługach. Podczas rozmowy dowiesz się:

  • jak długo trwa sprzątanie po pożarze,
  • jaki sprzęt i środki bezpieczeństwa są potrzebne,
  • w jaki sposób można pozbyć się sadzy,
  • jakie środki chemiczne są potrzebne,
  • na czym polega ozonowanie po pożarze.

Spotkanie w naszym biurze możesz umówić telefonicznie lub mailowo. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godz. Oferujemy także czyszczenie po pożarach instalacji elektrycznych.

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze: Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdynia, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po pożarze Gdańsk

Sprzątanie po pożarach Gorzów Wielkopolskilokalizacja.

ZADZWOŃ !!