Sprzątanie po pożarze Opole

Sprzątanie po pożarze Opole – jak zrobić to bezpiecznie?

Sprzątanie po pożarze Opole – duże doświadczenie zespołu. W czasie spalania się mebli i całego wyposażenia mieszkania czy domu uwalnia się wiele toksyn. Unoszące się elementy spalonych przedmiotów stwarzają duże niebezpieczeństwo dla jego domowników. Dlatego należy szybko i profesjonalnie uprzątnąć pogorzelisko. Tym zajmie się nasza firma – sprzątanie po pożarze Opole.

Ogień zostawia nie tylko spustoszenie, ale i czerń. Dlatego jednym z pierwszych etapów sprzątania po pożarze jest czyszczenie sadzy. Nasi technicy robią to skutecznie i dokładnie. Ich profesjonalizm i sprzęt sprawiają, że pogorzelisko szybko staje się czyste.

Dokładne usuwanie plam sadzy wymaga odpowiedniej i certyfikowanej chemii. Taką dysponuje nasza ekipa. Używane środki wnikają w czarny osad, ułatwiając jego zdjęcie.

Sprzątanie po pożarze Opole jest trudnym zadaniem. Wymaga sprzętu i wiedzy, dlatego nie powinno się go wykonywać samodzielnie. Poza tym sprzątanie pogorzeliska na własną rękę jest niebezpieczne. Ogień zostawia wiele toksycznych śladów. Dlatego czyszczenie mieszkania po pożarze warto zostawić profesjonalnej ekipie. Zajmiemy się tym szybko, skutecznie i bezpiecznie.

ZADZWOŃ

Sprzątanie bałaganu po ogniu

Sprzątanie po pożarze Opole to nie tylko oczyszczenie z sadzy. To również pozbycie się niebezpiecznych związków. Drobinki spalonych przedmiotów mogą unosić się bardzo długo. By się ich pozbyć należy zdezynfekować pomieszczenie. To nie tylko gwarant bezpieczeństwa, ale również możliwość jego ponownego użytkowania.

Sprzątanie po pożarach w Opolu

Czyszczenie po pożarze pozwala także przyjrzeć się szkodom. Oszacować, co można jeszcze uratować, a czego już nie. Nasi pracownicy, wykonując usługę, spisują raport. Dokument pozwala klientowi dokładnie oszacować wartość zniszczeń. Pomaga także ubiegać się o środki z ubezpieczenia.

Gdy uprzątniemy już pogorzelisko, warto zadbać o dogłębne oczyszczenie powietrza. Tutaj pomoże ozonowanie. Nasi pracownicy najpierw dezynfekują pomieszczenie. Później je ozonują. Takie działania gwarantują bezpieczeństwo w czasie ponownego użytkowania. Używamy ozonatorów dostosowanych do wielkości pomieszczenia, które skutecznie neutralizują m.in. nieprzyjemny zapach po pożarze.

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń, napisz e-mail lub przyjdź do naszego biura. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze: Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Olesno, Prudnik, Strzelce Opolskie.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po pożarze Opole

Sprzątanie po pożarach Poznańlokalizacja.

ZADZWOŃ !!