Sprzątanie po pożarze Kielce

Sprzątanie po pożarze Kielce – jak zrobić to bezpiecznie?

Sprzątanie po pożarze Kielce – nie tylko pogorzelisko. Wbrew pozorom pożary zdarzają się dość często. Stosunkowo łatwo je wywołać – zaprószenie ognia od papierosa czy podczas podpalania palnika na kuchence. Obecnie używane materiały na wyposażenie naszego domu palą się o wiele szybciej niż używane 50 lat temu, dlatego straty popożarowe są również znacznie większe. W jaki sposób posprzątać zgliszcza, nie szkodząc sobie? Sprzątanie po pożarze Kielce to bardzo ważny etap.

Zaprószenie ognia przez przypadek często ma opłakane skutki, trudne do usunięcia. Czyszczenie sadzy, szacowanie strat, dezynfekcja, to tylko kilka z nich. Gdy zaczynamy sprzątanie po pożarze pierwszą rzeczą powinno być zadbanie o bezpieczeństwo. Odpowiedni kombinezon, maska i dopływ świeżego powietrza to podstawa. Poza tym warto zadbać o odpowiedni sprzęt. Jednym z przyrządów do czyszczenia po pożarze jest myjka parowa. Jest idealna do sprzątania mniejszych powierzchni, np. blatów.

ZADZWOŃ

Kiedy powinno zacząć się sprzątanie po pożarach w Kielcach?

Sprzątanie po pożarze Kielce należy zacząć dopiero zezwoleniu strażaków. To istotne, ponieważ daje pewność, że ogień został całkowicie ugaszony. Zaczynając czyszczenie po pożarze powinno się spisać raport. Ten dokument ułatwi proces wypłaty środków z ubezpieczenia. Dodatkowo umożliwia czyszczenie z sadzy. Usunięcie czarnych plam pozwala na:

  • dokładniejsze oględziny,
  • pozbycie się toksyn,
  • oszacowanie szkód,
  • dokładne wyczyszczenie ścian i podłogi,
  • bezpieczne dezynfekcję i ozonowanie.

Kończąc sprzątanie po pożarze Kielce warto zdezynfekować pomieszczenie. Ten proces da możliwość usunięcia także toksyn. Pomoże lepiej oczyścić również powietrze. Sprawi, że będziemy mieć pewność, że powrót jest bezpieczny.

Ozonowanie wnętrza po pożarze pozwoli pozbyć się zapachu spalonych przedmiotów. Jego rezultaty będą widoczne od razu. Ozonowanie daje też możliwość dogłębnego oczyszczenia tkanin w pomieszczeniu.

Nasi doradcy i technicy to profesjonaliści. Cały czas wzbogacają swoją wiedzę o sprzątaniu po pożarze. Dzięki szkoleniom dobrze znają najnowsze technologie wykorzystywane podczas sprzątania. Poza tym są empatyczni i życzliwi. To sprawia, że nasza firma wyróżnia się na rynku. Napisz lub zadzwoń, nasi doradcy czekają na Ciebie!

W naszej ofercie mamy również sprzątanie po pożarze: Busko-Zdrój, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa.

ZADZWOŃ – bezpłatna wycena

sprzątanie po pożarze Kielce

Sprzątanie po pożarach Krakówlokalizacja.

ZADZWOŃ !!